Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule 2002 Extended Türkçe Dublaj Full izle

The Lord of the Rings: The Two Towers
Full HD1080p
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule 2002 Extended Türkçe Dublaj Full izle
Fantastik film severlerin bir numaralı favorisi haline gelen Yüzüklerin Efendisi serisinin devam filmi olan Yüzüklerin Efendisi 2, İki Kule adıyla 20 Aralık 2002 tarihinde vizyona girmiştir. Çekimleri Amerika Birleşik Devletleri ile Yeni Zelanda’da tamamlanan bu filmin yönetmenlik koltuğunda, ilk filmde olduğu gibi ünlü isim Peter Jackson oturmaktadır. Yüzüklerin Efendisi 2 Türkçe dublaj izle seçeneği ile film sitemiz üzerinden kesintisiz olarak izlenebilmektedir. Yüzüklerin Efendisi 2 filminin süresi tam 2 saat 59 dakika sürmektedir. Yüzüklerin Efendisi 2 filminin kategorisi, fantastik macera türünde yer almaktadır.

Yüzüklerin Efendisi 2 Konusu

Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule filminde, Yüzük Kardeşliği üyelerinin her biri, kardeşlik bozulduktan sonra farklı maceralara tanıklık eder. Kahramanlarımız, Orta Dünya’nın en tehlikeli bölgelerinde yeni maceralara atılıyor. Gruplar halinde son yüzüğü yok etmek için hedefleri doğrultusunda ilerlemeye devam eden kahramanlarımız, çoktan unutulmuş medeniyetler ve kavimlerle karşılaşarak hayatta kalma savaşı veriyor. Yüzüklerin Efendisi 2 Türkçe alt yazılı izle seçeneği ile filmi orijinal dilinde izlemek istiyorsanız, film sitemizde yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.Yüzüğü Hüküm Dağı’na taşımaya devam eden Frodo ve yardımcısı Sam, yanlarında zorunlu işbirliği yapacakları eski bir dost ile birlikte yoluna devam eder. Düşmanın tam kalbine doğru süren uzun yolculukta diğer hobbitler Uruk Hai’nin elinden kurtulma savaşı vermektedir. Karanlık tarafa geçiş yapan Saruman, Frodo’ya engel olmak için güçlerini Sauron’la birleştirir. Yüzüklerin Efendisi film serisinin devam filmi olan İki Kule, bir yılın üzerinde süren çekimlerin ardından 2002 Aralık ayında vizyona girmiştir.

Yüzüklerin Efendisi 2 Oyuncu Kadrosu

Yüzüklerin Efendisi 2 full HD izle seçeneği sayesinde bu filmi herhangi bir takılma olmadan, kesintisiz ve tek part olarak film sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. Yüzüklerin Efendisi 2 oyuncu kadrosunda birbirinden değerli isimler yer almaktadır. Elijah Wood’un Frodo rolüyle başrollerde olduğu Yüzüklerin Efendisi 2 filminde ayrıca Sean Astin ve Viggo Mortensen de yer almaktadır. Yüzüklerin Efendisi 2 filmini kesintisiz ve büyük bir keyifle izlemek için film sitemiz üzerindeki bağlantılara tıklayabilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum