Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği 1080p Extended Full izle

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
Full HD 1080p
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği 1080p Extended Full izle
Fantastik ve macera türünün en popüler ve kült yapımlarından biri olan Yüzüklerin Efendisi 1 ya da bilinen adıyla Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği, 21 Aralık 2001 tarihinde ilk olarak vizyona girmiştir. Ünlü yönetmen Peter Jackson’ın yönetmenlik koltuğunu devraldığı filmin çekimleri Amerika Birleşik Devletleri ve Yeni Zelanda’da yapılmıştır. Filmin süresi 2 saat 58 dakikadır. Başından sonuna kadar macera ve gerilim dolu sahnelerine soluksuz bir şekilde tanıklık etmek için siz de Yüzüklerin Efendisi 1 Türkçe dublaj izle seçeneğine tıklayarak internet sitemiz üzerinden tek part şeklinde filmi izleyebilirsiniz.

Yüzüklerin Efendisi 1 Konusu

Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği, orta dünyanın geleceğini belirleyecek ve kaderini değiştirecek kabiliyeti bulunan yüzükten kurtulmak için verilen amansız mücadeleyi konu almaktadır. Çok uzun zaman önce sihirli biçimde üretilen ve Orta Dünya topraklarına kandan ve savaştan başka hiçbir şey getirmeyen yüzüklerin sonuncusu, üretiminden yüz yıllar sonra beklenmedik şekilde ortaya çıkar. Amcası tarafından kendisine miras olarak emanet edilen yüzüğün nelere kadir olduğundan bihaber olan Frodo, büyücü Gandalf’ın kendisine anlattıklarından sonra tek çıkar yolun bu lanetli yüzüğü yok etmek olduğunu anlar. Yüzüklerin Efendisi 1 Türkçe altyazılı izle seçeneği ile internet sitemizden tek part olarak kesintisiz şekilde izlenebilmektedir.Son yüzükten ve müstakbel savaşlardan kurtulmanın tek yolu, gücünü toplamaya çalışan Sauron’u da engellemek için lanetli yüzüğü Hüküm Dağı’na götürerek yok etmektir. Yüzüğün tek yok edilebileceği yer Mordor’dadır. Buraya ulaşmak için kendini ölümle burum buruna getiren savaşçılar, uzun ve çetin bir maceraya atılır.

Yüzüklerin Efendisi 1 Oyuncu Kadrosu

Fantastik ve macera kategorisinde büyük beğeni toplayan Yüzüklerin Efendisi 1 full HD izle seçeneğiyle internet sitemizden izlenebilir. Yüzüklerin Efendisi 1 filminin oyuncu kadrosu oldukça kalabalıktır. Filmin baş rollerinde Elijah Wood, Sean Astin, Ian McKellen gibi ünlü simalar yer almaktadır. Özellikle macera ve fantastik film severler, bu filmden büyük keyif alabilirler. En popüler fantastik filmler arasında gösterilen Yüzüklerin Efendisi 1 filminin süresi 2 saat 58 dakika sürmektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum