The Godfather 2 – Baba 2 Türkçe Dublaj Full HD izle

The Godfather: Part II
Full HD1080p
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
The Godfather 2 – Baba 2 Türkçe Dublaj Full HD izle
Vizyona girdiği 20 Aralık 1974 tarihinde sinema dünyasında büyük çığır açan GodFather 2 filmi, kült filmler arasında gösterilen GodFather serisinin devam filmidir. GodFather 2 filminin süresi 200 dakikadır. Dram – suç ve gerilim kategorisinde yer alan bu film Amerika Birleşik Devletleri yapımıdır. Filmin yönetmenlik koltuğunda GodFather serisinin ilk filminde olduğu gibi ünlü yönetmen Francis Ford Coppola yer almaktadır. İnternet üzerinden GodFather 2 Türkçe dublaj izle seçeneğine tek tıkla ulaşabileceğiniz film sitemizde siz de bu filmi gerilim ve suç döngüsü içinde nefesinizi tutarak izleyeceksiniz.

GodFather 2 Konusu

İlk filmiyle sinema dünyasında büyük ses getiren GodFather 2 filminin konusu da sizi ilk dakikadan içine çekecek. Genç Vito Corleone, 1910’lu yılların başlarında İtalya’nın Sicilya bölgesinden göç ederek ABD’nin New York kentine gelir. Yaşamında her zaman dürüstlüğün ve mertliğin ilkeleri peşinde giden bu genç adamı, kalabalık şehirde pek çok sürpriz beklemektedir. Ailesinin geçimini sağlayabilmek için çeşitli işlerde çalışır. Girdiği işlerde yavaş yavaş yükselmeye başlayan Vito Corlone, kısa sürede para ve ün kazanır. GodFather 2 Türkçe alt yazılı izle seçeneği ile film sitemizden kolaylıkla izlenebilmektedir. Siz de bu efsane filmi orijinal dilinde izleyerek gerilim dolu anlara tanıklık etmek istiyorsanız internet sitemizi tercih edebilirsiniz. Sicilya’dan göç ettikten sonra ABD’nin en köklü ve en çok korkulan ailesi haline gelen Corleone ailesinin üyeleri arasında da zaman zaman büyük kavgalar baş gösterir. Michael Corleone 1950’li yıllarda ailesinin işlerini düzene sokmak için Las Vegas, Hollywood ve Küba arasında mekik dokumaya devam eder. Bu filmi izlemeden önce Baba 1 izlemeniz gerekiyor.

GodFather 2 Oyuncu Kadrosu

Amerikan sinemasının ünlü simalarından oluşan GodFather 2 oyuncu kadrosunda Al Pacino, Danny Aiello, Robert de Niro ve Diane Keaton gibi isimler rol almaktadır. James Caan da ilk filmde olduğu gibi kadrodadır. GodFather 2 full HD izle seçeneğiyle filmi internet sitemiz üzerinden herhangi bir takılma olmadan tek part halinde izleyebilirsiniz. Yüksek çözünürlükle sorunsuz bir şekilde GodFather 2 keyfi yapmak istiyorsanız internet sitemizi tercih edebilirsiniz.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum