Recep İvedik 6 Afrika Sansürsüz Full izle

Recep Ivedik 6
Full1080p Alternatif1080p
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Recep İvedik 6 Afrika Sansürsüz Full izle
Recep İvedik 6 izle ile Türkiye'nin komedi kahramanı bu sefer Kenya topraklarına gidiyor. Recep İvedik yanlış anlaşılması sonucunda yakın dostuysa Konya yerine seyahatini Kenya'ya yaptığını anladığında artık uçaktan inemeyeceğini anlayacaktır. 2019 yılında Recep İvedik serisinin 6. filmi olarak ülkemizde gösterimini yaptı. Son olarak yarışmayı kazanmasının ardından kendi semtinde sakin bir hayat sürmeye devam eden Recep İvedik'in kapısı çalar ve kendisine gelen davet mektubu ile çok mutlu olur. Çünkü iyi bir üyesi olduğu Karaambarlar Kamyoncular Derneğinin onu davet ettiğini ve kuru fasülye festivali yapıldığını öğrenmiştir. Konya'da düzenlenecek bu önemli festival için Nurullah'a hemen haber verip gitmek için hazırlıklara başlar.

Recep İvedik 6 Full izle

Otobüs bileti arayan Recep İvedik istediği tarihe Konya için bilet bulamayınca Nurullah'ın yeğeni turizm acentesinde görev yaptığından ondan yardım talebinde bulunurlar. Telefonda hemen akrabasıyla görüşen Nurullah ve Recep'in telefonlarında sorun olup hat kesisik ses verince Konya'yı Kenya anlayan adam uçak biletini oraya ayarlar. Kendilerinden pasaportlarını ister fakat durumu anlamazlar çünkü şehir giriş çıkışlarında lazım olduğunu düşündükleri için götürüler. Hala daha Konya'ya gideceklerini düşünen ikili havalimanında bir de aşı olurlar. Gidecekleri yer için kıyafetlerinin uygun olduğunu söylediklerinde de tepki gösterim dinlemezler. Uçağa bindiklerinde yolculuğun çok uzun sürmesinden şüphelenen Recep İvedik daha varmalarına 5 saat olduğu söylediklerinde Konya'nın o kadar uzak olmadığını söylediğinde acı gerçekle yüzleşirler. Uçak Kenya'ya gitmektedir ve dönmeleri mümkün değildir. Uçağı birbirine katan Recep İvedik'e sakinleştirici verip uyumasını sağlarlar.

Recep İvedik 6 Afrika izle

Kamp alanına ulaşan ikilinin dönüş uçağı tarihibi beklemekten başka çareleri kalmadığında bari tatil yapalım diye burada zaman geçirmeye başlarlar. Tur şirketinin gerçekleştirdiği safariye katılarak etrafı dolaşmaya başladıklarında ihtiyaç molası için ormanda inen Recep İvedik ve Nurullah kaybolurlar. Yanlışlıkla afrikalı bir kabilenin olduğu yere girdikerinde Recep İvedik'e benzeyen kabile sembolü oradakilerin dikkatini çeker ancak inanamazlarda. Kendisini kabile şefi olması için gerekli mucize ile yetenekleri ispat etmesi gerekmektedir. Onu oradan kurtaracak ekip gelene kadar Nurullahla birlikte hayatta kalmaları gerekmektedir. Ayrıca düşman oldukları kabilede sevdiği kız olan bir gence yardımcı olacağına dair söz verir. Gidip onlarla konuşunca iki kabilenin yapacağı turnuva sonucuna göre kızı verip vermeyeceklerine karar verdiklerinde Recep İvedikte yarışmaya dahil olur. Şahan Gökbakar'ın yeni filmi olan Recep İvedik 6'yı Togan Gökbakar yönetti. Nurullah Çelebi ve Somer Kavran kendisine yardımcı oyuncu olarak yardımcı oldu. Recep İvedik 6 Afrika Sansürsüz Full izleyen tüm komedi sevenlere bol kahkahalı keyifli seyir dileriz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
  • RecepMisafir

    recep ivedik 6 izle çok güzel olmuş 1080p izledim. afrika kabileleri falan kenya ya gitmesi komik olmuş. inş devamı gelir recep ivedikin.


    0

    0