Matrix 2 Reloaded 2003 Türkçe Dublaj Full izle

The Matrix Reloaded
Full HD1080p
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Matrix 2 Reloaded 2003 Türkçe Dublaj Full izle
Tüm dünyada büyük ses getiren Matrix filminin devam yapımı olan Matrix 2 filmi, 16 Mayıs 2003 tarihinde vizyona girmiştir. Bilimkurgu ve aksiyon türünün en kült yapımlarından biri olarak gösterilen Matrix serisinde Neo maceralarına kaldığı yerden devam etmektedir. Tıpkı ilk filmde olduğu gibi Matrix 2 filminde de yönetmenlik koltuğunu dünyaca ünlü, Wachowski kardeşler Lana ve Lilly paylaşmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri ile Avustralya’da oluşturulan setlerde 1 yılı aşkın bir sürede tamamlanan Matrix 2 Türkçe dublaj izle seçeneği ile film sitemiz üzerinden takılmadan ve tek part olarak izlenebilmektedir.

Matrix 2 Konusu

Serinin devam filmi olan Matrix 2 filminin konusu yine makineler ile insanlığın arasında süren amansız ölüm kalım savaşını konu almaktadır. Makineler, son derece önemli bir bilgi edinmiş ve insanların özgürce varlığını sürdürebildikleri son kale olan Zion’un koordinatlarını ele geçirmiştir. Bu şehri ortadan kaldırmak ve isyan başlatan insanları sonsuza göndermek için harekete geçen makineler, ahtapota benzer yaratıklardan binlercesini bu şehre saldırmak hedefiyle yollar. Neo ve arkadaşları bu saldırıyı püskürtebilmek için makineler dünyasının bütün sırlarını bile Anahtarcıyı bulmanın peşine düşer. Matrix 2 Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle bu filmi orijinal dilinde seyretmek istiyorsanız, film sitemizi tercih edebilirsiniz.Anahtarcıyı bulmak sanıldığı kadar kolay değildir. Çünkü anahtarcı çok ustaca bıçak kullanan ve adeta bir hayalet gibi bir var bir yok özelliği bulunan ikizler tarafından korunmaktadır. Bu sırada Ajan Smith de kendini geliştirmiş ve klonlanmayı öğrenmiştir.

Matrix 2 Oyuncu Kadrosu

Matrix 2 full HD izle seçeneği ile kaliteli film sitemiz üzerinden tek part olarak izlenebilmektedir. Sinema dünyasında büyük ses getiren Matrix 2 filminin oyuncu kadrosunda Keanu Reeves, Laurence Fishburne ve Hugo Weaving gibi tanıdık simaların yanı sıra Gina Torres ve Leigh Whannell gibi isimler de rol almaktadır. Matrix 2 filmini herhangi bir takılma ya da donma olmadan internet üzerinden izlemek istiyorsanız film sitemizi tercih edebilirsiniz. Matrix 2 filmiyle aksiyon ve bilimkurgu dolu dakikaları yaşamak için hemen izleye tıklayınız.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum