Matrix 1 Türkçe Altyazılı izle, 1080p Full HD

The Matrix
Full HD1080p
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Matrix 1 Türkçe Altyazılı izle, 1080p Full HD
Sinema tarihinin en popüler aksiyon ve bilim kurgu filmlerinden biri olarak gösterilen Matrix 1, nefes kesen aksiyon sahneleri ve beyin yakan senaryosuyla adını en kült filmler arasına yazdırmayı başarmıştır. Matrix 1 filmi 3 Eylül 1999 tarihinde gösterime girmiştir. Filmin yönetmenlik koltuğunda Lana Wachoski ile Lilly Wacowski kardeşler oturmaktadır. Aksiyon, bilimkurgu ve gerilim kategorilerinde izlenebilecek Matrix 1 filmi, Amerika Birleşik Devletleri ile Avustralya’da çekilmiştir. Matrix 1 Türkçe dublaj izle seçeneği ile bu filmi kesintisiz ve tek part olarak kaliteli film sitemizden, büyük bir keyifle izleyebilirsiniz.

Matrix 1 Konusu

Matrix 1 filmi, sıra dışı konusuyla film dünyasında ayrı bir konuma sahiptir. Yaşanan gerçeklik ile yaşanın ötesinde olan gerçeklik arasında ince bir çizgi vardır. Bu ayrıma dokunan çok özel bir film olan Matrix 1 yapımının konusu bir bilgisayar programcısı olan Thomas Anderson’ın başından geçenleri ele almaktadır. Aynı zamanda Neo sahte ismiyle çok usta bir hacker olan Anderson, bir gün beklenmedik şekilde takip edildiğini fark eder. Siyah takım elbiseli ve gözlüklü adamlar peşine düşmüştür. Bu takibin asıl sebebi ise daha sonra karşılaşacağı Morpheus tarafından kendisine anlatılacaktır. Matrix 1 Türkçe altyazılı izle seçeneği ile bu filmi orijinal dilinde ve tek part olarak kaliteli film sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.Neo, bir anda kendini Morpheus’un anlattığı sıra dışı şeylere güvenmek zorunda kaldığı çok büyük bir komplonun içinde bulur. Neo’nun her gün tecrübe ettiği ve içinde yaşadığını sandığı dünya esasında tamamıyla sahte bir yazılımın ürünüdür. Neo aldatıcı bu dünyada kalmayı istemez. Tüm insanlık aslında uzaydan gelen yaratıklar tarafından köle edilmiştir. Neo bu yaratıklara karşı savaşta çok önemli bir görev üstlenir.

Matrix 1 Oyuncu Kadrosu

Matrix 1 filminin geniş oyuncu kadrosunda başrolde Keanu Reeves olmak üzere Hugo Weaving, Laurance Fishburne, Carrie Anne Moss ve Joe Pantoliano yer almaktadır. Sinema dünyasının en ünlü filmlerinden Matrix 1 full HD izle seçeneği ile internet sitemizde yer almaktadır. Siz de hemen Neo’nun maceralarına Matrix 1 izleyerek tanıklık edebilirsiniz
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum