Kaptan Marvel (Captain Marvel) izle, 2019 Türkçe Dublaj & Altyazılı

Captain Marvel
Full HD1080p Alternatif1080p
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Kaptan Marvel (Captain Marvel) izle, 2019 Türkçe Dublaj & Altyazılı
Ordu için pilotluk yapmakta olan Carol Danvers'ın süper kahraman olma yolculuğunu anlatan Kaptan Marvel filmi Captain Marvel ismiyle 2019 senesinde Marvel filmleri arasında yerini aldı. Pilotluk görevinin hareketli işinden sıkılan ve görevini bırakan Carol artık daha normal, sakin bir yaşam sürmesi gerektiğini düşünmektedir. Kaptan Marvel izleyicilerini ilk olarak hafıza sorunları yaşayan ve bazı sanrılar görürken başlıyor. Kree medeniyeti içerisinde hayatına devam eden Carol (Brie Larson) uyumakta zorluk yaşamasının sebebi kabuslar görüp, gerçeğe yakın rüya deneyimi yaşamasıdır. Supreme Intelligence adını taşıyan ve yapay zeka olarak bilinen bir lider tarafından gezegen kontrol edilmektedir. Yon-Rogg (Jude Law) ile beraber düşman güçler olarak bilinen Skrulllar'ın peşine düşmesi için görevlendirilirler.

Kaptan Marvel Konusu

Captain Marvel izle, Talos adıyla bilinen düşmanı öldürmek için çıktıkları görev esnasında tuzağa çekilen ekibin ele geçirilmesiyle Carol rehin alınır. Fakat buradan kaçmayı zorda olsa başarım bir uzay gemisinde bindiğinde C-53 adı verilen bizim gezegenimiz olan dünya atmosferine kaza sonucu gelerek eski bir kaset dükkanını çatısından içeri düşer. Genç bir ajan olan Nick Fury'nin Carol'ı bulmasıyla hızlı bir iletişim kurarlar. Tabi bu durum için hem Kree hem de Skrulllar peşinden gelerek onu ele geçirmek adına harekete geçerler. Daha sonra aslında Kree'lerin teknoloji peşinde oldukları ve yaşanan kaza sonrasında buradaki enerjiyi sönümlemesi sonrası güçler kazandığını öğrenecektir. İyi olarak bildiği Kreeler'in onun iyiliği için değil güçleri için peşinde olduğunu, Skrulların masum varlıklar olduğunu anladığında Captain Marvel olarak güçlerini rüm gezegenin iyiliği için kullanmaya karar vermiştir.

Captain Marvel Oyuncuları

Kaptan Marvel filminin yönetmenliğini üstlenen Anna Boden ve Ryan Fleck'e senaryo konusunda Gene Colan, Meg LeFauve ve Nicole Perlman'nın yardımcı olduğunu görüyoruz. Bir zamanların efsanevi oyuncusu Jude Law'ı Kree komutanı Yon-Rogg olarak izlediğimiz filmde, Captain Marvel'ı güzel oyuncu Brie Larson canlandırıyor. Samuel L. Jackson,Ben Mendelsohn ve Annette Bening'i Captain Marvel filminin yardımcı oyuncuları olarak görüyoruz. Kaptan Marvel (Captain Marvel) izle, 2019 Türkçe Dublaj & Altyazılı sitemizden full hd kalitesinde tek parça donmadan izleyen herkese keyifli Marvel filmi diliyoruz.
Yönetmen: ,
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum