John Wick 1 Türkçe Dublaj Full izle 1080p

John Wick
Full HD1080p
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
John Wick 1 Türkçe Dublaj Full izle 1080p
Son dönemde Amerikan sinemasının aksiyon ve gerilim türünde yarattığı en popüler filmlerden biri olan John Wick 1, ilk olarak 28 Kasım 2014 tarihinde vizyona girmiştir. Aksiyon filmlerine tutkun olanların severek takip edeceği ve her dakikasını nefeslerini tutarak izleyeceği John Wick 1 filminin yönetmeni, aksiyon filmlerinin usta ismi David Leitch’tir. Yardımcı yönetmenlik koltuğunda ise Chad Stahelski oturmaktadır. John Wick 1 filmi aksiyon ve gerilim türlerinde olup ABD, Kanada ve Çin ortak yapımı olarak vizyona girmiştir.

John Wick 1 Konusu

Filmin baş kahramanı John Wick, çeşitli zorunluluklardan dolayı emekliye ayrılmış başarılı bir tetikçidir. Emekliliğinin tadını çıkaran John Wick, karısının aniden yakalandığı amansız hastalık yüzünden yaşamı alt üst olur. Karısının zamansız ölümünden kendisine kalan en değerli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. John Wick 1 Türkçe dublaj izle seçeneği ile bu filmi hemen internet sitemiz üzerinden takılmadan izleyebilirsiniz. Bir gün John Wick’in evine dalan 3 serseri, köpeğini öldürür. Bu gangsterlerden biri ünlü mafya babası Viggo Tasaron’un oğludur. Josef daha önce John’un birlikte çalıştığı bir adamdır.Köpeğini acı bir şekilde kaybettikten sonra kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan John Wick, intikam ateşiyle yanıp tutuşur. New York’un karanlık gecelerinde düşmanı mafya ile nefes kesen bir kovalamacanın içine giren John Wick’in bu macerasını John Wick 1 Türkçe alt yazılı izle seçeneği ile internet sitemiz üzerinden hemen izleyebilirsiniz. Tek part olarak takılmadan izleyebileceğiniz John Wick 1 filmini, bütün tarayıcılardan sorunsuz bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

John Wick 1 Oyuncu Kadrosu

John Wick 1 filminin usta oyuncu kadrosunda filmin baş rolünü üstlenen Keanu Reeves geliyor. Aksiyon ve gerilim türünün en sevilen filmlerinden olan John Wick 1 filminde ayrıca Michael Nyqvist ve Alfie Allen gibi ünlü isimleri de görebilirsiniz. Aksiyon ve maceraya doyacağınız John Wick 1 filmi, her dakikası soluk soluğa izleyebileceğiniz türden bir film olarak dikkat çekiyor. John Wick 1 full HD izle seçeneğini değerlendirerek filmi internet sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
  • John Wick reisMisafir

    keanue revees john wick olarak role efsane oturmuş. full aksiyon var filmde john wick’in tüm serisi harika kesin izleyin. ben açıp açıp arada baştan izliyorum john wicki.


    0

    0