Hobbit 1 Beklenmedik Yolculuk 2012 Full Altyazılı izle

The Hobbit: An Unexpected Journey
Full HD1080p
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Hobbit 1 Beklenmedik Yolculuk 2012 Full Altyazılı izle
Yönetmenliğini Yüzüklerin Efendisi üçlemesini de yöneten Peter Jackson’ın üstlendiği Hobbit 1 filmi, 14 Aralık 2012 tarihinde ilk olarak vizyona girmiştir. Fantastik, macera kategorisinin en sevilen filmleri arasında kendine yer bulan Hobbit 1 filmi Amerika Birleşik Devletleri ve Yeni Zelanda’da çekilmiştir. Hobbit 1 filminin süresi 2 saat 50 dakikadır. Film özellikle fantastik kurgusuyla dikkatleri çekmektedir. Hobbit 1 Türkçe dublaj izle seçeneği ile bu filmi, yüksek çözünürlüklü ve takılmadan film sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.

Hobbit 1 Konusu

J.R.R. Tolkien’in çok büyük ses getiren Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin öncül kitabı olarak kaleme aldığı Hobbit, 2012 yılında beyaz perdeye uyarlanmıştır. Üçlemenin yönetmeni olan Peter Jackson tarafından sinema dünyasına kazandırılan Hobbit 1 filmi, de aynı şekilde üç filmlik bir serüveni konu almaktadır. Hobbit 1 Beklenmedik Yolculuk filmi, Bilbo Baggins’in gençlik dönemini konu almaktadır. Hobbit 1 Türkçe altyazılı izle seçeneği ile bu filmi orijinal dilinde kesintisiz olarak izleyebilmek için film sitemizi kullanabilirsiniz.Bilbo Baggins, huzur dolu Hobbit ülkesinin toprakları olan The Shire’da yaşarken bir gün büyücü Gandalf tarafından beklenmedik bir maceranın içine atılır. Baş kahraman Bilbo, kendisini efsanevi savaşçı Thorin tarafından yönetilen 13 cücelik maceracı bir grubun içinde buluverir. Ejder Smaug’dan Erebor’un kayıp Cüce Krallığını geri almak için yola koyulan kahramanlarımız, Orklar ve Goblinler dahil olmak üzere dev örümcekler ve büyücülerle dolu yollardan geçerek hedefine ilerleyecektir.

Hobbit 1 Oyuncu Kadrosu

Hobbit 1 filminin oyuncu kadrosu oldukça geniştir. Yüzüklerin Efendisi üçlemesinden tanıdığımız Ian McKellen, Cate Blanchett, Ian Holm, Elijah Wood, Orlando Bloom ve Andy Serkis Hobbit 1 oyuncu kadrosu içinde de kendine yer bulmaktadır. Hobbit 1 full HD izle seçeneği sayesinde bu filmi, internet sitemiz üzerinden en yüksek çözünürlük kalitesinde izleyebilirsiniz. Filmin dikkat çekici senaryosunda yönetmen Peter Jackson dışında Fran Walsh ve Guillermo del Toro’nun da imzası bulunmaktadır. Hobbit 1 filmini kesintisiz ve donma olmadan tek part halinde izlemek için kaliteli film sitemizi hemen tercih edebilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum