Eltilerin Savaşı 2020 izle Gubse Özay Full HD Tek Parça

Eltilerin Savaşı
Eltilerin Savaşı izle1080p
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Eltilerin Savaşı 2020 izle Gubse Özay Full HD Tek Parça
Yeni evlenen çiftin abisinin eşiyle girdikleri mücadeleyi anlatan Eltilerin Savaşı 2020 senesinde yerli komedi filmi olarak Netflix üzerinden yayınlanan Gubse Özay'ın senaryosunu yazdığı yapım olarak yer aldı. Ailenin küçük çocuğu olan Fatih için kız isteme serüveniyle olaylar gelişir. Eltilerin savaşı filminde Gizem'i Fatih'e istemek için gittiklerinde yakın zamanda elitisi olacak Sultan'nın tuhaf hareketleri ortamda bulunan kişilerin dikkatini çekmektedir. Ancak bu durum için Gizem çok oralı olmasa bile işlerin gerçek yüzü evlilikleri sonrasında eltisiyle kapı komşusu olması sonrası ortaya çıkacaktır. Sultan sürekli olarak yaptıklarını, evini ve aldığı yeni şeyleri dahi sosyal medya hesabından paylaşmaktadır. Gösterişi ve ön planda olmayı çok seven Sultan sürekli olarak yeni gelin olan Gizem'i eleştirip küçük düşürmeye çalışmaktadır.

Eltilerin Savaşı Full izle

Kayınvalidesinin yeni geline iyi davranıyor olmasını kıskanmaya başlayan Sultan mahallede dedikodu yayarak yeni geline herkesi düşman etmeye başlamıştır. Bu durum karşısında artık dayanamayan Gizem'de karşı atağa geçerek onun yaptıklarının benzerlerini yapmaya başlar. Eltiler arasında başlayan bu savaşta arada kalan Fatih ve Selim durumun farkında değildir. Onları karşısında birbirlerine çok iyi davranan eltiler onlar işe gittikten sonra aralarında sürtüşmeler başlar. İşlerin daha fazla karışmasına sebep olan olay ise Selim ve Fatih'in ailesi artık torun istemektedir. Bunun için ilk torun yapan çocuğuna evlerini miras bırakıp yazlığa gideceklerini söylemeleridir. Bu durumu fırsata çevirmeye çalışan eltiler ilk önce kim çocuk yapacak savaşı içerisine girerler. Tabi yine damatların konudan haberi yoktur. Başlayan bu kavga gün geçtikçe daha büyük boyutlara gelmeye başlayıp abi ve kardeşin aralarınıda bozma derecesine gelmiştir. Çünkü arkalarından attıkları yalanlar abi ve kardeşin kulağına gittiğinde miras almak için kardeşininde bu durum içinde olduğunu düşünmeye başlarlar. Tabi aile bağları güçlü olan kardeşlere eltiler durumu itiraf etmek zorunda kalacaklardır.

Eltilerin Savaşı Netflix izle

Türkiye'nin kadın komedi oyuncusu olarak son yıllarda büyük başarı yakalayan oyuncusu olan Gupse Özay'ın hem başrol hem de senaryosunu ele aldığı Eltilerin Savaşı filminde Merve Dizdar'ı Gizem rolüyle görüyoruz. Sultan'nın eşini canlandıran karakter Ferit Aktuğ, Gizem'in kocasını Uraz Kaygılaroğlu canlandırıyor. Onur Bilgetay'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Eltilerin Savaşı filminde Füsun Demirel ve Hülya Duyar'da yer almaktadır. Yerli komedi filmi kategorisinde büyük başarı yakalayan Eltilerin Savaşı 2020 izleyecek herkese güzel bir film seyri dileriz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 3 Yorum