Baba 3 – The Godfather 3 Full HD izle

The Godfather: Part III
Full HD1080p
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Baba 3 – The Godfather 3 Full HD izle
Sinema tarihinin unutulmaz başyapıtlarından biri olan Baba (GodFather) serisinin üçüncü ve son filmi olan GodFather 3 filminin vizyon tarihi 25 Aralık 1990 tarihidir. Dram, suç, polisiye türünde yer alan bu film serinin son filmi olması dolayısıyla da ayrı bir ilgi görmeyi başarmıştır. GodFather 3 filminin süresi 169 dakikadır. Filmin senaristliğini yine Mario Puzo ve Francis Ford Coppola ikilisi üstlenmiştir. GodFather 3 filminin yönetmenlik koltuğundaysa ünlü yönetmen Francis Ford Coppola oturmaktadır. GodFather 3 filmi Amerika Birleşik Devletleri’nde çekilmiştir. Siz de GodFather 3 Türkçe dublaj izle seçeneğinden faydalanarak filmi izlemek istiyorsanız, internet sitemiz üzerinden kesintisiz olarak takip edebilirsiniz.

GodFather 3 Konusu

Amerika Birleşik Devletleri’ne New York’a göç ettikten kısa bir süre sonra dikkat çeken icraatlarıyla sadece bölgenin değil ülkenin en ünlü mafya ailesi konumuna geçen Corleone ailesini yeni sorunlar bekler. Sicilyalı Don Michael Corleone artık genç bir delikanlı değildir ve ayakları yere daha sağlam basmaya başlamıştır. Ailesini iflah olmaz suç zincirinin dışına taşımak için harekete geçen kahraman, özellikle gençleri şiddet içeren bu yer altı dünyasından uzaklaştırmak istemektedir. GodFather 3 Türkçe alt yazılı izle seçeneği sayesinde bu unutulmaz filmi orijinal sesinde ve sorun yaşamadan film sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. Corleone ailesinin Vatikan ile arasında olan maddi bağlarını kontrol etmekle işe başlayan Don Michael Corleone, aynı zamanda çok sevdiği kızı Mary ile yeğeni Vinnie arasında beklenmedik şekilde patlak veren duygusal yakınlaşmanın önüne geçmelidir. GodFather 3 filmi dram, gerilim ve suç kategorisinde unutulmaz filmler arasına adını yazdırmayı başarmıştır.

GodFather 3 Oyuncuları

GodFather 3 filminin oyuncuları Al Pacino, Andy Garcia, Diane Keaton ve Sofia Copolla gibi ünlü isimlerden oluşmaktadır. Amerikan sinemasının kült yapımları arasında gösterilen GodFather serisinin son filmi olan bu filmi, GodFather 3 full HD izle seçeneğiyle yüksek çözünürlüklü olarak izleyebilirsiniz. Corleone ailesinin başından geçenlere tek part halinde ve takılma olmadan tanıklık etmek istiyorsanız, GodFather 3 filmini kaliteli film sitemiz üzerinden izlemeye devam edebilirsiniz.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum