Baba 1 – The Godfather 1 Full 1972 Filmi Türkçe Dublaj izle

The Godfather
Full HD1080p
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Baba 1 – The Godfather 1 Full 1972 Filmi Türkçe Dublaj izle
Efsane filmler arasında yer alan GodFather 1, ilk olarak 19 Ekim 1973 tarihinde vizyona girmiştir. Çelimleri Amerika Birleşik Devletleri’nde tamamlanan GodFather 1 filminin türü dram ve suç kategorisinde yer almaktadır. Filmin senaryosunu Mario Puzo ve Francis Ford Coppola yazmıştır. En büyük mafya filmlerinin başında gösterilen GodFather 1 filmi kült filmler arasında yer almıştır. Filmin yönetmenlik koltuğunda Francis Ford Coppola oturmaktadır. GodFather 1 Türkçe dublaj izle seçeneği ile bu başyapıtı, film sitemiz üzerinden kolaylıkla ve tek part halinde izleyebilirsiniz.

GodFather 1 Konusu

İtalya’nın Sicilya bölgesinden göç eden Corleone ailesi, Amerika Birleşik Devletleri’nde kendilerine yeni bir yurt bulma çabalarını sürdürür. Bu sırada beklenmeyen bir şekilde kendilerine kaba kuvvet kullanmaya kalkan kimliği belirsiz kişilere karşı savaş vermeye başlarlar. Kendilerinden sürekli haraç isteyen kişilere karşı sert yüzlerini göstermeleriyle ünlenen Corloene ailesi, bu işten başarılı olup geniş bir şöhret kazanınca, kendilerini tahmin edemeyecekleri hareketli bir yaşantının içinde bulurlar. GodFather 1 Türkçe alt yazılı izle seçeneği ile film sitemiz üzerinden orijinal dilinde izlenebilir. Film sitemizde bütün tarayıcılarda GodFather 1 filmini sorunsuz ve takılmadan oynatabilirsiniz.Bir yandan son derece katı geleneklere sahip aile yaşantısını sürdüren Corleone ailesi diğer yandan acımasızca önlerine çıkmaya başlayan çeteleri ve mafyaları da yok eder. Bir süre sonra sadece kendi bölgelerinin değil tüm ABD’nin en çok korkulan mafya topluluğu haline gelirler. Ancak Sicilyalı ünlü Corleone ailesi, kendilerine hiçbir zaman mafya dedirtmeyip bir aile olduklarını söylerler.

GodFather 1 Oyuncu Kadrosu

GodFather 1 filminin başrollerinde ünlü yıldız oyuncular Marlon Brando, Al Pacino, James Caan, Alex Rocco ve Diane Keaton gibi isimler yer almaktadır. GodFather 1 full HD izle seçeneği ile bu filmi internet üzerinden en yüksek çözünürlükte izlemek istiyorsanız, film sitemizi tercih edebilirsiniz. Film tarihine adını altın harflerle kazdıran GodFather film serisinin ilk filmi olan GodFather 1 filmini, kesintisiz olarak sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. Siz de Corleone ailesinin başından geçenlere nefeslerinizi tutarak tanıklık edeceksiniz.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum